Sportarena

Дін Гендерсон: Нам потрібно просто пережити цей виїзний матч із Шахтарем

Голкіпер заявив, що Орлам нема чого втрачати в поєдинку з українським грандом

Дін Гендерсон: Нам потрібно просто пережити цей виїзний матч із Шахтарем - Ліга конференцій

Дин Хендерсон. Фото: Getty Images

Воротар Крістал Пелас Дін Гендерсон поділився очікуваннями від матчу із Шахтарем у півфіналі Ліги конференцій.

«Важко підібрати слова, бо, очевидно, ми перевершили усі очікування. Я думаю, що зрештою, коли ми підійдемо до вирішальної стадії сезону з цією групою гравців, ми покажемо себе з найкращого боку. Ми не зробимо кроку назад, ми зробимо крок вперед, і я думаю, що це найважливіше».

«Зрештою, нам абсолютно нічого втрачати, тому ми постійно повторюємо одне одному те саме: насолоджуйтесь моментом і не завмирайте від страху – просто приймайте все як є. Я не думаю про те, щоб підняти кубок. Я більше думаю про процес, як ми це зробимо. Попереду півфінал і ми знаємо, що Шахтар буде дуже сильним суперником, а нам потрібно просто пережити цей [виїзний] матч».

Читайте також: Гласнер: Матч проти Шахтаря буде для нас серйозним випробуванням

Крістал Пелас пробився до півфіналу Ліги конференцій, де зіграє із Шахтарем. Перший матч відбудеться завтра, 30 квітня. Початок зустрічі – о 22:00. Зустріч розсудить німецька бригада суддів на чолі з Феліксом Цваєром.

варіант матеріалу

Джерело: Кристал Пэлас

Или аккаунт Sportarena