Українська бригада арбітрів обслужить матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між РФШ (Латвія) і Буде-Глімт (Норвегія).
Головним арбітром виступить Віктор Копієвський. Його асистентами будуть Семен Шлончак та Володимир Висоцький, обов’язки четвертого арбітра виконуватиме Дмитро Панчишин. Арбітр ВАР – Микола Балакін, його асистентом виступить Олексій Деревінський.
Поєдинок РФШ – Буде-Глімт відбудеться у середу, 31 липня. Стартовий свисток Копієвського прозвучить о 20:00 за київським часом.
Перший матч між РФШ та Буде-Глімт завершився переконливою перемогою чемпіона Норвегії з рахунком 4:0.
Ліга чемпіонів
Джерело: УАФ
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться