Томас Тухель, Getty Images
Головний тренер Баварії Томас Тухель прокоментував повторний матч 1/4 фіналу ЛЧ із Манчестер Сіті (1:1).
«Я думаю, що у нас знову був Ман Сіті на гачку, навіть більше, ніж у Манчестері. Але, як і минулого тижня, ми не мали того моменту вдачі, який потрібен, щоб переламати ситуацію. Я дуже задоволений тим, як ми виступили”.
«Я дуже задоволений стилем нашої гри сьогодні. Ми грали проти найкращої команди в усій Європі, але були з ними на рівних. Сезон продовжується, і тепер йдеться про титул Бундесліги».
Читайте також: Баварія – Манчестер Сіті 1:1 онлайн трансляція матчу
«Була різниця у впевненості в собі та в наших можливостях. Через кілька моментів, які ми пропустили в обох матчах, нас покарали. Я не думаю, що по грі сьогодні була нічия».
Нагадаємо, у першому поєдинку Ман Сіті переміг – 3:0. Наприкінці зустрічі в Мюнхені Тухель отримав червону картку.
У півфіналі ЛЧ 2022/23 Містяни зіграють із Реалом. Другу півфінальну пару склали Мілан та Інтер.
Джерело: УЕФА