Sportarena

Трубін: Перемога над Лейпцигом у першому турі – це вже минуле

Гірники ставлять на останній поєдинок групового раунду максимальне завдання

Трубін: Перемога над Лейпцигом у першому турі – це вже минуле - Ліга чемпіонів

Анатолий Трубин, фото - Getty Images

Голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін вважає, що суперник Гірників в останньому турі Ліги чемпіонів Лейпциг суттєво додав з часу їхнього першого поєдинку (4:1).

“Перший матч – це вже минуле, з того часу чимало води збігло. Зараз у них новий головний тренер і вони набрали дуже гарний хід. Перемогли Реал і в останньому турі Бундесліги обіграли Байєр. Але це Ліга чемпіонів і ми ставитимемо максимальне завдання перед собою, викладатимемося по максимуму, щоб здобути перемогу. Адже Ліга Європи це добре, але кожен з нас хоче грати в Лізі чемпіонів, адже це найкращий турнір”.

“Я дуже вдячний людям, які приходять і вболівають. Але, звісно, ​​це не ті відчуття, коли граємо в Україні. Але повторюся, ми вдячні всім, хто приходить на матчі – українцям, які перебувають тут, полякам, усім уболівальникам. Розумію, що серед них може і не бути затятих уболівальників Шахтаря, але вони все одно приходять і підтримують нас, а це важливо і цінно та надасть нам сили”.

1 листопада, у донеччан відбудеться відкрите тренування. Також заплановано традиційну прес-конференцію за участю головного тренера Ігора Йовічевича та одного з футболістів Гірників.

У заключному турі Ліги чемпіонів команда Йовічевіча зіграє проти Лейпцига 2 листопада. Початок гри – о 19:45 за київським часом.

Зустріч обслужить бригада арбітрів із Англії на чолі з Майклом Олівером. Щоб вийти у плей-офф ЛЧ, Гірників влаштує лише перемога.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena