Трубін: Ми показали всім, і насамперед самим собі, що боролися за цей клуб та за вболівальників

Бенфіка українця виступить навесні у плей-офф Ліги Європи

Автор: SPORTARENA

Анатолий Трубин, фото - SL Benfica

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін не приховував радісних емоцій після перемоги над Зальцбургом (3:1) у шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

“Ми зіграли дуже добре, ми на цей результат повністю заслужили. Ми показали всім, і в першу чергу самим собі, що вірили до кінця, боролися за цей клуб і за вболівальників”.

“На жаль, ми не в Лізі Чемпіонів. Ми боролися за Лігу Європи і досягли цього. Тепер зосередимося на чемпіонаті і продовжимо працювати”.

Дивіться також: Зальцбург – Бенфіка. Відео огляд матчу за 12 грудня

Матч проти Зальцбурга став для українського голкіпера 17-м матчом за Орлів. У цих поєдинках він пропустив 15 голів, шість разів відіграв на нуль. При цьому в Лізі чемпіонів він не має жодного клін-шиту.

Бенфіка набрала чотири очки у квартеті D і за додатковими показниками випередила Зальцбург, посівши третє місце. Навесні Орли зіграють у плей-офф Ліги Європи.



Джерело: O Jogo

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться