Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін не приховував радісних емоцій після перемоги над Зальцбургом (3:1) у шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів.
“Ми зіграли дуже добре, ми на цей результат повністю заслужили. Ми показали всім, і в першу чергу самим собі, що вірили до кінця, боролися за цей клуб і за вболівальників”.
“На жаль, ми не в Лізі Чемпіонів. Ми боролися за Лігу Європи і досягли цього. Тепер зосередимося на чемпіонаті і продовжимо працювати”.
Дивіться також: Зальцбург – Бенфіка. Відео огляд матчу за 12 грудня
Матч проти Зальцбурга став для українського голкіпера 17-м матчом за Орлів. У цих поєдинках він пропустив 15 голів, шість разів відіграв на нуль. При цьому в Лізі чемпіонів він не має жодного клін-шиту.
Бенфіка набрала чотири очки у квартеті D і за додатковими показниками випередила Зальцбург, посівши третє місце. Навесні Орли зіграють у плей-офф Ліги Європи.
Джерело: O Jogo
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться