Головний тренер Наполі Лучано Спаллетті вважає, що його команда заслуговувала на перемогу у протистоянні з Міланом у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.
“Вітаю Мілан, а також своїх гравців. У нас була блискуча Ліга чемпіонів. До цих матчів ми підійшли дещо вихолощеними і поплатилися за відсутність досвіду”.
“Ми краще грали в обох матчах, але недостатньо добре розпорядилися своїми моментами, перебуваючи в їхньому штрафному майданчику. Деякі гравці підійшли до цієї гри не в найкращій формі. Ми могли уникнути пропущеного м’яча за рівного рахунку”.
Дивіться також: Наполі – Мілан. Відео огляд матчу за 18 квітня
Наполі зіграв унічию у матчі-відповіді 1/4 фіналу, і вибув з розіграшу Ліги чемпіонів. У першому поєдинку команда Спаллетті поступилася з рахунком 0:1.
Наполі лідирує у Серії А, випереджаючи найближчого суперника Лаціо на 14 очок. У наступному матчі команда Спаллетті зіграє із Ювентусом 23 квітня.
Джерело: Официальный сайт УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться