Піолі: Нас вважали аутсайдерами у протистоянні з Наполі, але я треную команду з великим серцем

Россонері зіграли внічию на виїзді та вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів

Автор: SPORTARENA

Стефано Пиоли, фото - Getty Images

Головний тренер Мілана Стефано Піолі прокоментував вихід команди до півфіналу Ліги чемпіонів після матчу з Наполі (1:1).

“Ми пройшли великий шлях. Нас вважали аутсайдерами в протистоянні з Наполі, але я треную команду з великим серцем. Ми стиснули зуби і терпіли, але заслужили на цю перемогу”.

“Вітаю хлопців. На нас чекають ще два красиві, інтригуючі і дуже складні матчі в півфіналі. Ми зробили дуже багато і абсолютно точно не хочемо зупинятися”.

Россонері втримали нічийний результат у чвертьфіналі, і вийшли в наступну стадію турніру. Нагадаємо, домашній поєдинок Мілан виграв із рахунком 1:0.

У півфіналі Ліги чемпіонів команда Піолі зіграє з переможцем протистояння Інтер — Бенфіка, матч у відповідь якого відбудеться 19 квітня. Початок гри о 22:00 за київським часом.



Джерело: Официальный сайт УЕФА

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться