Стефано Пиоли, фото - Getty Images
Головний тренер Мілана Стефано Піолі прокоментував вихід команди до півфіналу Ліги чемпіонів після матчу з Наполі (1:1).
“Ми пройшли великий шлях. Нас вважали аутсайдерами в протистоянні з Наполі, але я треную команду з великим серцем. Ми стиснули зуби і терпіли, але заслужили на цю перемогу”.
“Вітаю хлопців. На нас чекають ще два красиві, інтригуючі і дуже складні матчі в півфіналі. Ми зробили дуже багато і абсолютно точно не хочемо зупинятися”.
Россонері втримали нічийний результат у чвертьфіналі, і вийшли в наступну стадію турніру. Нагадаємо, домашній поєдинок Мілан виграв із рахунком 1:0.
У півфіналі Ліги чемпіонів команда Піолі зіграє з переможцем протистояння Інтер — Бенфіка, матч у відповідь якого відбудеться 19 квітня. Початок гри о 22:00 за київським часом.
Джерело: Официальный сайт УЕФА