Сербський Партизан оголосив, що його матчі проти Динамо у рамках другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів пройдуть без гостьових уболівальників.
“На прохання Динамо, як господаря першого матчу, яке через війну в Україні проводить свої матчі в Польщі, і через можливі сутички серед уболівальників, насамперед через відносини між фан-групами двох клубів, а особливо після поїздки Партизана до російської федерації на футбольний турнір, було прийнято рішення на жодному з двох матчів не допускати присутності гостьових уболівальників”.
Перша зустріч між Динамо та Партизаном пройде у польському Любліні у вівторок, 23 липня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за київським часом (20:00 за місцевим).
Вже відкрито продаж квитків на матч у Польщі. Вартість, залежно від цінових категорій, варіюється від 8 до 70 євро. Головним арбітром поєдинку стане німець Крістіан Дінгерт.
Поєдинок у відповідь у Белграді відбудеться за вісім днів — у середу, 31 липня. Розпочнеться зустріч також о 21:00 за Києвом. При цьому матч на арені Партизана пройде без глядачів.
Якщо команді Олександра Шовковського вдасться подолати другий раунд, то у третьому їхніми потенційними суперниками будуть Рейнджерс, Славія (Прага), Ред Булл (Зальцбург) та Лілль. Також серед претендентів на дві путівки в основну сітку головного єврокубка – Юніон Сен-Жиллуаз і Твенте.
У разі програшу Партизану столичний клуб опиниться у третьому кваліфікаційному етапі Ліги Європи.
Джерело: Партизан
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться