Sportarena

Обидва матчі кваліфікації Ліги чемпіонів між Партизаном та Динамо пройдуть без гостьових уболівальників

Матчі Динамо проти Партизана відбудуться 23 та 30 липня

Обидва матчі кваліфікації Ліги чемпіонів між Партизаном та Динамо пройдуть без гостьових уболівальників - Ліга чемпіонів

Динамо, фото - fcdynamo.com

Сербський Партизан оголосив, що його матчі проти Динамо у рамках другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів пройдуть без гостьових уболівальників.

“На прохання Динамо, як господаря першого матчу, яке через війну в Україні проводить свої матчі в Польщі, і через можливі сутички серед уболівальників, насамперед через відносини між фан-групами двох клубів, а особливо після поїздки Партизана до російської федерації на футбольний турнір, було прийнято рішення на жодному з двох матчів не допускати присутності гостьових уболівальників”.

Перша зустріч між Динамо та Партизаном пройде у польському Любліні у вівторок, 23 липня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за київським часом (20:00 за місцевим).

Вже відкрито продаж квитків на матч у Польщі. Вартість, залежно від цінових категорій, варіюється від 8 до 70 євро. Головним арбітром поєдинку стане німець Крістіан Дінгерт.

Поєдинок у відповідь у Белграді відбудеться за вісім днів — у середу, 31 липня. Розпочнеться зустріч також о 21:00 за Києвом. При цьому матч на арені Партизана пройде без глядачів.

Якщо команді Олександра Шовковського вдасться подолати другий раунд, то у третьому їхніми потенційними суперниками будуть Рейнджерс, Славія (Прага), Ред Булл (Зальцбург) та Лілль. Також серед претендентів на дві путівки в основну сітку головного єврокубка – Юніон Сен-Жиллуаз і Твенте.

У разі програшу Партизану столичний клуб опиниться у третьому кваліфікаційному етапі Ліги Європи.

варіант матеріалу

Джерело: Партизан

Или аккаунт Sportarena