Селтик - Лейпциг, фото - Getty Images
У поєдинку четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів Лейпциг на виїзді обіграв Селтік з рахунком 2:0.
У першому таймі команди голів не забивали. У середині другого тайму перший гол Биків забив Тімо Вернер. А вже наприкінці зустрічі після пасу Вернера відзначився Еміль Форсберг.
В іншому матчі групи F Шахтар у Варшаві не зумів утримати перемогу над Реалом – 1:1.
Після цього матчу Лейпциг набрав 6 очок і посідає другу позицію у групі F. У Селтіка всього одне очко та останнє місце у квартеті.
У п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів Селтік на своєму полі прийме Шахтар, а Лейпциг гратиме з Реалом.
- Ліга чемпіонів. Група F. 4-й тур
Селтік – РБ Лейпциг – 0:2 (0:0)
Голи: Вернер, 75, Форсберг, 84
Джерело: Sportarena.ua