Фрэнк Лампард, фото - Getty Images
Головний тренер Челсі Френк Лампард прокоментував матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з мадридським Реалом (0:2).
“Ми дуже добре грали протягом 60 хвилин. У нас були по-справжньому хороші моменти, і на такому рівні їх необхідно використати. Занадто хвалитися працездатністю, коли програєш на такій стадії, не хочеться, адже на цьому все закінчилося – що є, то є”.
“Перший пропущений гол – це була наша помилка. Ми самі надали їм цю можливість. Ми були готові діяти трохи агресивніше по ходу матчу”.
“Ти граєш за Челсі, а значить, маєш викладатися в кожній грі без залишку. Я нікому не дозволю вважати, що цей сезон уже закінчено. Протягом 60 хвилин ми перевершували команду світового класу і створювали моменти. Треба тримати цю планку. Це послання для всіх нас”.
Сині повторно поступилися мадридцям та вибули з розіграшу Ліги чемпіонів. Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов на поле на 67-й хвилині, не реалізував вихід віч-на-віч з Тібо Куртуа, а також отримав жовту картку.
Челсі наступний матч проведе у чемпіонаті Англії. Сині приймуть Брентфорд 26 квітня.
Джерело: Официальный сайт УЕФА