Коуч Ліверпуля Юрген Клопп напередодні зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із Реалом наголосив на підтримці домашнього стадіону.
“Я не думаю, що нам потрібна була гра в Парижі [фінал минулого сезону], щоб зробити цю гру особливою. Ми програли гру, і у спорті добре те, що тепер ми хочемо все виправити”.
“Карло [Анчелотті] – найспокійніший тренер, якого я коли-небудь зустрічав у своєму житті. Розумний, приємний, і його керування людьми знаходиться на зовсім іншому рівні для всіх нас. Я це дуже поважаю і захоплююсь. Вони мають команду світового рівня, і вони залучили дуже цікавих молодих гравців.
“Нам потрібно зіграти дві суперігри, щоб пройти. Реалу не потрібно грати по-особливому, і вони все ще мають шанс. Я дуже радий, що ми можемо грати цю гру зараз, а не кілька тижнів тому. Я чекаю, що Енфілд буде у напрузі та допоможе нам”.
Ліверпуль та Реал проведуть перший поєдинок 1/8 фіналу ЛЧ сьогодні, 21 лютого. Зустріч у відповідь заплановано на 15 березня.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться