Головний тренер Барселони Хаві після другого матчу з ПСЖ (1:4) у чвертьфіналі Ліги чемпіонів різко розкритикував бригаду арбітрів та особисто рефері зустрічі – румуна Іштвана Ковача.
“Арбітр працював дуже погано. Я сказав йому, що його робота була катастрофою. Я не люблю говорити про суддів, але це вплинуло на сезон. Про це треба говорити і це потрібно визнавати”.
“Ми дуже засмучені і злі, тому що червона картка була вирішальною в матчі. З одинадцятьма гравцями ми були в хорошій позиції, грали добре і керували грою”.
“Показувати таку червону картку в такій грі – це занадто. Це ще один такий самий матч. Шкода, що роботу всього сезону зіпсувало непотрібне вилучення”.
Блаугранас залишилися у меншості після вилучення Араухо в середині першого тайму. Також Ковач на 56-й хвилині вилучив Хаві з технічної зони.
Барселона завершила виступи на стадії 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У першій зустрічі ПСЖ програв Барселоні (2:3), проте на домашньому полі Блаугранас розгромно поступилися парижанам – 1:4.
ПСЖ у півфіналі турніру зіграє із дортмундською Боруссією.
Джерело: ESPN
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться