Наставник Манчестер Сіті Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над Копенгагеном (3:1) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
“Основним завданням на перший матч було не втратити шанси на вихід до наступного раунду. Ми пропустили гол, якого можна було уникнути, але іноді таке трапляється. Ми добре відреагували на пропущений м’яч і забили другий гол перед перервою”.
“Я знаю, що трапилося тут з Баварією та Манчестер Юнайтед. Матчі проти Копенгагена можуть бути дуже важкими та напруженими, тому ми й задали такий високий темп”.
“Ми провели дуже хороший матч. Здорово, що грали в такому темпі, це було класно. Ми були терплячі у потрібні моменти. Я знову пишаюся своєю командою, але це ще не кінець. Третій гол нам дуже допоміг, і я сподіваюся, що ми зможемо завершити справу перед своїми вболівальниками та вийти до наступного раунду”.
Дивіться також: Копенгаген – Манчестер Сіті. Відео огляд матчу за 13 лютого
Зустріч у відповідь Манчестер Сіті з Копенгагеном відбудеться в Англії 6 березня.
Джерело: УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться