Наставник Манчестер Сіті Пеп Гвардіола прокоментував матч-відповідь з Реалом в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
“Я б віддав перевагу перемозі, але вітаю Мадрид. Ми зробили все, що могли, зіграли виключно у всіх аспектах. На жаль, ми не змогли перемогти – ось що це таке”.
“Футбол – це забиті голи. Їм вдалося це зробити з пенальті трохи краще, ніж нам. Реал у півфіналі, а ми ні, ось і вся різниця. Лише мала, але різниця, адже іноді ти виграєш по пенальті, а іноді ні” .
У першому чвертьфінальному матчі Реал та Манчестер Сіті зіграли внічию – 3:3. 120 хвилин ігрового часу зустрічі у відповідь також завершилися внічию (1:1).
У серії пенальті український воротар Бланкос Андрій Лунін відбив удар Бернарду Сілви та Матео Ковачича, а його колега по амплуа Едерсон зумів відбити лише удар Луки Модрича.
Реал склав півфінальну пару Ліги чемпіонів із Баварією. У другому півфіналі змагатимуться ПСЖ та Боруссія Д.
Джерело: УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться