Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував майбутній перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Баварії.
«Ми хочемо спробувати виграти Лігу чемпіонів. Бути серед елітних команд, таких як Баварія – велика честь. Не можна приймати все належне. Важливо вийти на поле, зіграти якнайкраще і зробити все можливе, щоб досягти гарного результату».
«Ми подивилися три чи чотири матчі Баварії, які вона провела при Тухелі. Можливо, вони спробують щось нове. Майстерності їм не позичати. Буде важко. Я думаю, що ми можемо покращити, щоб добре зіграти».
Матч Ман Сіті – Баварія зіграють 11 квітня. Початок – о 22:00. Поєдинок у відповідь відбудеться 19 квітня. Гру обслужить іспанська бригада арбітрів на чолі з Хесусом Хілем Мансано.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться