Дячук – про перемогу над Партизаном: Цей матч залишиться у спогадах назавжди

Динамо із впевненої перемоги стартувало у кваліфікації Ліги чемпіонів

Автор: SPORTARENA

Максим Дячук. Фото - fcdynamo.com

Захисник Динамо Максим Дячук прокоментував перемогу своєї команди над сербським Партизаном (6:2) у першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

“Вчора ми виходили на поле не лише за нашу команду, вчора грали за всю Україну. Здобули важливу перемогу і готуємося до наступної гри. Цей матч залишиться у спогадах назавжди”.

“Дякую футбольній спільноті за неймовірну підтримку! Дякую ЗСУ та всім захисникам! Дякую вболівальникам, які були на стадіоні та підтримували нас усі 94 хвилини”.

Читайте також: Динамо – Партизан. Кияни вчетверте в історії єврокубків забили більше п’яти голів і в п’ятому матчі поспіль обіграли белградський клуб

Номінально домашній для віце-чемпіонів України матч проходив у польському Любліні. У складі киян відзначилися Микола Шапаренко, Володимир Бражко, Олександр Караваєв, Владислав Кабаєв, Денис Попов та Олександр Піхальонок.

Дивіться також: Динамо – Партизан. Відео голів київської команди у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

Матч-відповідь між Динамо і Партизаном пройде в середу, 31 липня. Початок гри – о 21:00 за Києвом. При цьому матч на арені Партизана пройде без глядачів.

Наступним суперником Динамо по Шляху представників ліг може стати шотландський Рейнджерс. Кияни зіграють у третьому кваліфікаційному раунді, якщо не дозволять Партизану здійснити диво у Белграді.


Ліга чемпіонів

Джерело: Инстаграм Максима Дячука

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться