Максим Дячук. Фото - fcdynamo.com
Захисник Динамо Максим Дячук прокоментував перемогу своєї команди над сербським Партизаном (6:2) у першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.
“Вчора ми виходили на поле не лише за нашу команду, вчора грали за всю Україну. Здобули важливу перемогу і готуємося до наступної гри. Цей матч залишиться у спогадах назавжди”.
“Дякую футбольній спільноті за неймовірну підтримку! Дякую ЗСУ та всім захисникам! Дякую вболівальникам, які були на стадіоні та підтримували нас усі 94 хвилини”.
Читайте також: Динамо – Партизан. Кияни вчетверте в історії єврокубків забили більше п’яти голів і в п’ятому матчі поспіль обіграли белградський клуб
Номінально домашній для віце-чемпіонів України матч проходив у польському Любліні. У складі киян відзначилися Микола Шапаренко, Володимир Бражко, Олександр Караваєв, Владислав Кабаєв, Денис Попов та Олександр Піхальонок.
Дивіться також: Динамо – Партизан. Відео голів київської команди у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів
Матч-відповідь між Динамо і Партизаном пройде в середу, 31 липня. Початок гри – о 21:00 за Києвом. При цьому матч на арені Партизана пройде без глядачів.
Наступним суперником Динамо по Шляху представників ліг може стати шотландський Рейнджерс. Кияни зіграють у третьому кваліфікаційному раунді, якщо не дозволять Партизану здійснити диво у Белграді.
Джерело: Инстаграм Максима Дячука