Де Дзербі: Наш Шахтар міг би вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, якби не війна

Італійський фахівець відзначає величезний потенціал Гірників

Автор: SPORTARENA

Роберто Де Дзерби, фото - Getty Images

Головний тренер Брайтона Роберто Де Дзербі вважає, що Шахтар мав потенціал досягти чвертьфіналу Ліги чемпіонів, коли італієць тренував Гірників. Найголовнішою перешкодою для команди стала війна, розв’язана росією.

“У ті дні у мене була тільки нав’язлива ідея допомогти моїм бразильським гравцям. Ви думаєте, що війна далеко звідси, неможлива, але коли ви побували всередині, ви розумієте, що це не так”.

“Я шкодую про війну, мені шкода український народ, шкодую про мій досвід із цими гравцями. Ми стали б фантастичною командою. Потенціал був нескінченний. Ми могли вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів”.

Де Дзербі очолював Шахтар із травня 2021 по червень 2022 року. Команда під його керівництвом посіла перше місце у чемпіонаті України, але вибула із єврокубків після групового раунду Ліги чемпіонів.

У вересні італієць очолив Брайтон. Де Дзербі намагається привести до своєї нової команди деяких гравців Шахтаря. Головною метою італійця є захисник Микола Матвієнко.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться