Артета: Нам доведеться пережити цей біль і повернутися з тим самим настроєм, щоб знову зіграти в Лізі чемпіонів

Каноніри вилетіли з ЛЧ на стадії 1/4 фіналу

Автор: SPORTARENA

Микель Артета, Getty Images

Наставник Арсенала Мікель Артета підбив підсумки другого матчу з Баварією (0:1) у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

“Роздягальня команди спустошена і дуже розчарована. Я не можу знайти потрібних слів, щоб їх підбадьорити”.

“Ми грали проти команди, яка має великий досвід. Протягом усього матчу різниця була дуже маленькою. Були моменти, коли ми були кращими, але ми віддали їм два голи, і це велика перевага, яку можна віддати”.

“Похибка дорівнює нулю. Ми припустилися великої помилки, захищаючи штрафний майданчик і пропустили гол. Після цього ми пробували різні способи забити, але нам було складно. Зараз саме час залишатися поряд з гравцями і підтримувати їх, бо саме вони оформили цю подорож”.

“У першому матчі нам не вдалося перемогти, але ми могли це зробити. Я думав, що ми краще за них. Сьогодні у нас були моменти, де ми володіли ініціативою, але ця іскра навколо штрафного – це те, що потрібно для перемоги”.

“Клуб не грав у Лізі чемпіонів сім років. У перший рік тому нам дуже хотілося потрапити до півфіналу чи фіналу. Ви можете бачити, що у багатьох інших клубах потрібно шість чи сім років, щоб досягти цієї стадії. Ми були дуже близькі – така реальність . Нам доведеться пережити біль сьогодні ввечері, а завтра встати і прийти з тим самим настроєм”.

Арсенал за сумою двох зустрічей поступився Баварії путівкою до півфіналу Ліги чемпіонів. Мюнхенці у 1/2 фіналу ЛЧ зіграють із Реалом українця Андрія Луніна.



Джерело: УЕФА

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться