Анчелотті: З Челсі ми провели ідеальний матч

Перед матчем у відповідь Реал має перевагу в два голи

Автор: SPORTARENA

Карло Анчелотти, фото - Getty Images

Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував перемогу у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів над Челсі (2:0).

“Ми провели ідеальний матч. І, щоб пройти до півфіналу, нам потрібно буде зробити те саме в Лондоні. Ми поставили собі за мету домогтися переваги перед матчем у відповідь і зробили це. У Челсі дуже хороша команда, і в деяких моментах нам доводилося переборювати себе”, – заявив Анчелотті.

Читайте також: Хрещений батько Ліги чемпіонів-2022/2023: Анчелотті керував п’ятьма із восьми нинішніх чвертьфіналістів

Реал переміг завдяки голам Каріма Бензема та Марко Асенсіо. З 59-ї хвилини Бланкос грали у більшості після вилучення Бена Чілуелла.

Дивіться також: Реал Мадрид – Челсі. Відео огляд матчу за 12 квітня

Український голкіпер Реала Андрій Лунін та хавбек Челсі Михайло Мудрик залишилися у запасі своїх команд на цей матч. Обидва українці так і не вийшли на поле.

Матч-відповідь між командами відбудеться 18 квітня. Початок гри – о 22:00 за київським часом.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться