Карло Анчелотти, Getty Images
Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував майбутній півфінальний матч Ліги чемпіонів із Манчестер Сіті.
“Ми хочемо досягти позитивного результату. Ми хочемо провести хорошу гру. Наша мета – уникнути проблем, хоча на нас чекає складний матч”.
“Манчестер Сіті може здатися нестримним, але ми матимемо шанси, і ми зможемо конкурувати. Ми не думаємо тільки про те, щоб зупинити одного гравця. Сіті – це команда”.
Матч Реал – Манчестер Сіті відбудеться 9 травня у Мадриді, на стадіоні Сантьяго Бернабеу. Початок – о 22:00. Зустріч розсудить португальська бригада арбітрів на чолі з Артуром Діашем.
Гра у відповідь у Манчестері пройде 17 травня.
варіант матеріалу
Джерело: УЕФА