Массимилиано Аллегри, Getty Images
Головний тренер Ювентуса Массіміліано Алегрі коротко прокоментував виліт своєї команди з Ліги чемпіонів. Коуч наголосив, що у його підопічних ще багато роботи.
“Це [виліт із Ліги чемпіонів] не провал, адже у футболі трапляються поразки. Так, нам шкода і ми дуже розлючені, проте я не вважаю це провалом”, – заявив Алегрі.
“Ми добре грали наприкінці матчу, команда здорово рухалася. У нас немає проблем із фізикою. Ми продовжимо працювати й надалі”.
У 5-му турі групового етапу ЛЧ команда Алегрі у результативному матчі поступилася Бенфіці (3:4) і втратила шанси на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів.
Крім того, Ювентус встановив цікавий рекорд, пропустивши три голи за перший тайм у ЛЧ уперше в історії клубу. Таким чином, Б’янконері набрали лише три очки і не зіграють у плей-офф ЛЧ уперше з 2013 року.
Джерело: Sportarena.ua