Клуби, які залишили Суперлігу, ризикують заплатити 300 мільйонів євро штрафу.
Відзначається, що в контракті, підписаному всіма учасниками Суперліги, був пункт, що передбачає штраф у разі повноцінного виходу з проекту.
Керівники нового турніру отримали 3,2 мільярда євро від банку JP Morgan, які повинні були піти в бюджет клубів-учасників. У зв’язку з цим вихід з Суперліги спричинить за собою санкції.
На початку тижня 12 європейських клубів оголосили про створення європейської Суперліги, проте згодом дев’ять з них покинули її.
Учасниками Суперліги залишилися Реал, Барселона і Ювентус, причому блаугранас повідомили, що відмова від проекту стала б “історичною помилкою”.
Президент Реала Флорентіно Перес, призначений головою Суперліги, заявив, що проект продовжує роботу, незважаючи на заяви деяких клубів про вихід з нього.
Футбол
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться