Клуби, які залишили Суперлігу, ризикують заплатити 300 млн євро штрафу

Дев'ять з 12 організаторів Суперліги покинули проект

Автор: Vladyslav Ch

Флорентино Перес, Getty Images

Клуби, які залишили Суперлігу, ризикують заплатити 300 мільйонів євро штрафу.

Відзначається, що в контракті, підписаному всіма учасниками Суперліги, був пункт, що передбачає штраф у разі повноцінного виходу з проекту.

Керівники нового турніру отримали 3,2 мільярда євро від банку JP Morgan, які повинні були піти в бюджет клубів-учасників. У зв’язку з цим вихід з Суперліги спричинить за собою санкції.

На початку тижня 12 європейських клубів оголосили про створення європейської Суперліги, проте згодом дев’ять з них покинули її.

Учасниками Суперліги залишилися Реал, Барселона і Ювентус, причому блаугранас повідомили, що відмова від проекту стала б “історичною помилкою”.

Президент Реала Флорентіно Перес, призначений головою Суперліги, заявив, що проект продовжує роботу, незважаючи на заяви деяких клубів про вихід з нього.


Футбол

Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться