Барселона програла мексиканському Клуб Америка у товариському матчі у США

Синьо-гранатові вигравали, але пропустили двічі після перерви

Автор: SPORTARENA

Барселона. Фото - Getty Images

Барселона програла мексиканському Клубу Америка в товариському матчі, який пройшов в американському Далласі – 2:3.

Синьо-гранатові забили швидкий гол, відзначився Ламін Ямал. Америка оперативно відігралася зусиллями Хуліана Кіньйонеса, але Марк Гую знову вивів каталонців уперед у першому таймі.

Після перерви мексиканці зуміли вирвати перемогу, забивши два м’ячі. Кіньйонес оформив дубль, а Генрі Мартін забив вирішальний м’яч.

Барселона посідає третє місце у Прімері, відстаючи від лідерів Реала та Жирони на сім очок. Наступний матч команда Хаві проведе 4 січня проти Лас-Пальмасу.


Барселона – Клуб Америка – 2:3 (2:1)

Голи: Ямал, 6, Гую, 28 – Кіньйонес, 12, 50, Мартін, 85



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться