Президент Динамо Ігор Суркіс прокоментував участь киян у благодійному матчі з Евертоном.
“Сьогодні вийдуть на поле ті хлопці, які не грали у матчі з Фенербахче. Для наших громадян такі матчі дуже важливі. Вони палко підтримують нашу команду, приносять плакати із назвами міст, зруйнованих росіянами”.
“Діти, травмовані психологічно люди. У них на очах і сльози, і радість вони приходять на стадіон і бачать, що хлопці роблять все можливе, щоб їх підтримати”.
“Для мене головне те, що всі розуміють важливість підтримки хлопців-футболістів. Такі ігри, як матч із Фенербахче – це теж певний фронт. Мені здається, такі матчі приносять невеликі, але хвилинки радості”.
“Мені повідомили, що сьогодні зберуть найбільшу суму за весь час. Знатимемо результати після матчу або наступного дня”.
“Це дуже важливо – підтримувати співвітчизників. Динамо продовжуватиме проводити такі матчі”.
Зустріч із Евертоном відбудеться на Гудісон Парк та пройде під девізом «Match for Peace! Stop the War». Усі кошти, зібрані під час гри, будуть спрямовані на допомогу Україні. Раніше повідомлялося, що Евертон надасть дві тисячі безкоштовних квитків для переселенців із України.
Транслятором благодійного матчу стане телеканал “2+2”. Початок трансляції – о 21:45 за київським часом.
Нагадаємо, що у складі Ірисок із зими 2022 року виступає екс-захисник Динамо Віталій Миколенко. За півроку українець відіграв у 16 матчах Евертона, забивши один гол.
Динамо має стартувати в УПЛ 23 серпня. Кияни також ведуть боротьбу за вихід до групового етапу Ліги чемпіонів – суперником команди Мірчі Луческу у третьому раунді кваліфікації стане австрійський Штурм.
Новий сезон англійської Прем’єр-ліги розпочнеться 5 серпня. У першому турі чемпіонату Англії Евертон прийматиме Челсі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться