Манчестер Сіті продовжив контракт з Гвардіолою до 2023 року

Іспанець став другим тренером Сіті післявоєнних років за тривалістю перебування біля керма команди

Хосеп Гвардиола. Фото - Getty Images

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола продовжив контракт з клубом на два роки. Іспанець керуватиме городянами до 2023 року.

В цілому під керівництвом Гвардіоли Манчестер Сіті виграв 181 з 245 матчів. Відсоток перемог при іспанцю становить 73,87.

Продовження контракту дозволяє Хосепу обійти Джо Мерсера і вийти на друге місце серед тренерів післявоєнних років за тривалістю перебування біля керма команди.

49-річний Гвардіола очолив Манчестер Сіті в 2016 році, двічі вигравши з командою АПЛ (2017/18, 2018/19), а також перемагаючи в Кубку Ліги (2017/18, 2018/19, 2019/20), Кубку Англії (2018 / 19) і Суперкубку (2018, 2019). У сезонах 2017/18 і 2018/19 визнавався кращим тренером АПЛ. До переїзду в Манчестер іспанець керував Барселоною і Баварією.

Городяни займають десяте місце турнірної таблиці Прем’єр-ліги. У наступному турі Сіті 21 листопада зіграє з Тоттенхемом.


Чемпіонат Англії

Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться