Фото - Getty Images
Капітани клубів АПЛ обговорюють доцільність продовжувати в майбутньому вставати навколішки перед початком матчів. Деякі гравці вважають, що жест втратив початковий антирасистський посил.
Повідомляється, що капітани вже провели нараду з цього приводу, але не дійшли певного висновку. Наразі планується обговорити питання з усіма гравцями клубів, після чого провести нову зустріч.
Нагадаємо, першим футболістом в АПЛ, який відмовився вставати на коліно, став Вілфрід Заха. Форвард заявив, що жест давно перетворився на формальність, яка ні на що не впливає. А темношкірі гравці продовжують отримувати образи на свою адресу на расовому ґрунті.
Новий сезон в АПЛ стартує 5 серпня. У матчі-відкритті Крістал Пелас прийме Арсенал українця Олександра Зінченка.
Джерело: Sportarena.ua