Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола запропонував екс-півзахиснику клубу Фернандіньо увійти до його тренерського штабу.
39-річний бразилець у січні 2025 року закінчив курс з управління клубом у ФІФА, що дозволяє йому працювати як тренеру.
При цьому Фернандіньо ще офіційно не оголошував про завершення ігрової кар’єри і зараз перебуває у статусі вільного агента після відходу з Атлетіко Паранаенсе в січні.
Фернандіньо розпочинав свою кар’єру саме в Атлетіко Паранаенсе, звідки у 2005 році перейшов до Шахтаря. У складі Гірників хавбек завоював 7 титулів чемпіона України, п’ять кубків та три Суперкубки України, а також став переможцем Кубка УЄФА.
У 2013 році Фернандіньо перейшов до Манчестер Сіті за 40 мільйонів євро, де сумарно виграв із командою 14 титулів, включаючи 5 трофеїв АПЛ. Бразилець залишив Сіті в 2022 році і повернувся до Атлетіко Паранаенсе.
У складі збірної Бразилії Фернандіньо провів 53 матчі та забив 2 голи, ставши разом з нею переможцем домашнього розіграшу Копа Америка-2019. Також разом із Селесао півзахисник грав на двох чемпіонатах світу (2014 та 2018).
Манчестер Сіті посідає п’яте місце у турнірній таблиці АПЛ, маючи 48 набраних очок в активі.
Свій наступний матч команда Пепа Гвардіоли проведе 2 квітня проти Лестера.
Джерело: City Xtra
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться