Всьому провиною порушення фінансового фейр-плей – за останні три роки лондонський клуб зазнав збитків у розмірі 358 мільйонів фунтів за дозволеного максимуму 170 мільйонів.
Щоб виправити ситуацію, власник Челсі Тодд Боелі вирішив продати жіночу команду дочірній компанії, проте керівний орган УЄФА не дозволив зарахувати цей дохід у розмірі 200 мільйонів фунтів.
Зараз Челсі веде переговори з УЄФА, намагаючись урегулювати це питання. Зокрема, може бути узгоджений план витрат на наступні три сезони, а сам лондонський клуб заплатить фінансовий штраф за своє порушення.
Челсі займає 4-й рядок турнірної таблиці АПЛ, ведучи боротьбу за вихід до Ліги чемпіонів.
Свій наступний матч Челсі проведе сьогодні, 6 квітня, на виїзді проти Брентфорда Єгора Ярмолюка.
Джерело: The Times
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться