Лондонський Челсі, власник якого Роман Абрамович учора передав управління клубом благодійному фонду, виступив із заявою по ситуації в Україні, пов’язаній із агресією Російської Федерації. Воно опубліковане на сайті клубу.
«Ситуація в Україні жахлива та руйнівна. Думки ФК Челсі з усіма в Україні. Усі в клубі моляться за мир», – така офіційна позиція Челсі.
Рано вранці 24 лютого Росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти Росії продовжується вже четвертий день.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться