Один із співвласників Челсі Тодд Боелі розповів, що може залишити клуб, якщо найбільші акціонери не зможуть домовитися про майбутнє стадіону Синіх “Стемфорд Брідж”.
“Ми повинні думати про довгострокову перспективу того, чого ми намагаємося досягти. У нас є велика можливість розвитку стадіону, яку ми повинні реалізувати. Це те, в чому ми або згуртуємось, або зрештою вирішимо піти різними шляхами”.
“Я думаю, що статус-кво в ситуації з частками володіння – це цілком нормально. Ми багато чого навчилися і отримали один від одного. І, знаєте, я думаю, ми справді зможемо вирішити це будь-яким способом”, – сказав Боелі.
Власники Челсі розмірковують про розширення стадіону “Стемфорд Брідж”. Другим варіантом для Синіх є переїзд на інше місце, для цього розглядають район Ерлс Корт. Проєкт ускладнюється обмеженим простором у Лондоні для нового будівництва.
У вересні повідомлялося, що власники Челсі Боелі та Бехдад Егбалі роздумують про викуп акцій на повноцінне володіння прав на лондонський клуб. Бізнесмени незадоволені тим, що великі інвестиції в клуб не дають бажаного результату і трофеїв.
Компанія Clearlake Capital, де Егбалі є співзасновником, володіє понад 60% акцій Синіх. Залишок належить Боелі та його партнерам.
Челсі посідає четверте місце в АПЛ. У наступному матчі Сині зіграють у дербі із Тоттенгемом 3 квітня.
Джерело: Sky Sports
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться