Манчестер Сити - Барселона, Getty Images
Барселона у контрольному матчі перемогла у серії пенальті Манчестер Сіті. Спаринг двох топ-команд Іспанії та Англії відбувся в рамках турне США – у Орландо.
Основний час зустрічі завершився внічию – 2:2. На голи Дельгадо та Торре Містяни відповіли точними ударами О’Райллі та Гріліша.
У серії пенальті каталонці помилок не припускалися. А у Сіті свої удари не реалізували Філліпс і Райт.
Барселона далі проведе спаринги з Реалом, Міланом та Монако. У Манчестер Сіті попереду матч проти Челсі, а вже 10 серпня команда Пепа Гвардіоли зіграє з Челсі у поєдинку за Суперкубок Англії.
- Контрольний матч
Манчестер Сіті – Барселона – 2:2 (1:2), по пен. 1:4
Голи: О’Райллі, 39, Гріліш, 60 – Дельгадо, 24, Торре, 45+2
Джерело: Sportarena.ua