uaf.ua
Виконавчий комітет Української асоціації футболу (УАФ) вирішив дати добро регіональним змаганням на відновлення сезону за умови отримання згоди з боку місцевих органів влади.
Таким чином, в Україні офіційно можуть бути відновлені чемпіонати обласного, районного та міського рівнів. Матчі повинні проходити без глядачів з присутністю не більше 50 осіб.
На минулому тижні в Києві відбулася Рада ліг ПФЛ, на якій клуби вирішили не догравати чемпіонат Першої ліги в повному форматі, а сезон у Другій лізі завершити достроково.
Вже 30 травня відновиться сезон української Прем’єр-ліги, а 31 травня відбудеться поєдинок Шахтар – Динамо.
варіант матеріалу
Джерело: Sportarena.ua