“Перемога! Така важлива й така потрібна всім нам зараз. Зберігши чемпіонські пояси, Олександр Усик доводить: ми українці і свого не віддамо. І хай як важко було – поборемо. Ринг, поле бою чи дипломатична арена – б’ємося і свого не віддамо. З перемогою, козаче! З перемогою, Україно! Слава Україні!”, – написав Зеленський у соцмережах.
Дивіться також: Реванш Усик – Ф’юрі: повне відео бою
Перші раунди поєдинку пройшли у рівній боротьбі. У другій половині бою Олександр зумів перехопити ініціативу, діявши активніше і завдаючи більше ударів.
За підсумками всіх дванадцяти раундів всі троє суддів віддали перемогу Олександру Усіку – тричі по 116-112. Таким чином, українець зберіг звання чемпіона світу у суперважкій вазі, а Тайсон Ф’юрі зазнав другої поразки у професійній кар’єрі.
Нагадаємо, у першому поєдинку, який відбувся в ніч з 18 на 19 травня, Усик завдав Ф’юрі першої поразки у професійній кар’єрі. Тоді перемогу присудили українцю роздільним рішенням суддів.
https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1870616942618267915/
Джерело: Володимир Зеленський
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться