Президент України Володимир Зеленський прокоментував перемогу чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександра Усика (20-0, 13 КО) над екс-чемпіоном світу Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО).
«Важка, але така важлива та потрібна перемога. Захист титулу чемпіона світу – символ того, що всі, хто козацького роду, свого не віддадуть, боротимуться за це і обов’язково переможуть».
Одразу після перемоги на Джошуа Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі.
Дивіться також: Усик – Джошуа: повне відео бою
За підсумками всіх дванадцяти раундів Усик переміг Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.
Українець здобув двадцяту перемогу на професійному рингу. Для Джошуа друга поразка від Усика стала третьою в кар’єрі.
Нагадаємо, перший поєдинок між Усіком та Джошуа відбувся восени 2021 року. Тоді українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться