Володимир Кличко – Усику та Джошуа: Бажаю вам обом удачі, але я залишаюся з Україною

Олександр та Ентоні сьогодні проведуть другий очний бій

Автор: SPORTARENA

Владимир Кличко и Александр Усик, instagram.com/usykaa

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі, українець Володимир Кличко прокоментував майбутній другий поєдинок чемпіона світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександра Усика з екс-чемпіоном Ентоні Джошуа.

“Сьогодні у нас бокс у тяжкій вазі між двома чоловіками, яких я поважаю і знаю по-різному. Бажаю вам обом успіхів, але знайте, що я залишаюся з Україною!”, – написав Кличко-молодший у Twitter, прикріпивши спільні фото з Усиком та Джошуа.

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Рефері в рингу стане представник Пуерто-Ріко — Луїс Пабон. Суддівським підрахунком займуться Віктор Фесечко (Україна), Стив Грей (Велика Британія) та Глен Фельдман (США).

В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.

Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.

https://twitter.com/Klitschko/status/1560987915018272777



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться