Колишній чемпіон світу у надважкій вазі, а нині мер Києва Віталій Кличко записав відеозвернення на підтримку чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександра Усика перед боєм-реваншем з Ентоні Джошуа.
“Друзі! Сьогодні відбудеться ще один бій за Україну. Нехай це і спортивний поєдинок, але для нас важливі сьогодні перемоги у всьому!”
“Олександр Усик з українським прапором вийде у Саудівській Аравії на бій-реванш з Ентоні Джошуа. І мільйони людей у всьому світі побачать перемогу України”.
Другий бій Усіка та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Рефері в рингу стане представник Пуерто-Ріко — Луїс Пабон. Суддівським підрахунком займуться Віктор Фесечко (Україна), Стив Грей (Великобританія) та Глен Фельдман (США).
В Україні трансляцію реваншу Усік – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто набув права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Друзі! Сьогодні відбудеться ще один бій за Україну. Нехай це і спортивний поєдинок, але для нас важливі сьогодні перемоги в усьому!
Олександр Усик, віримо і вболіваємо!
Слава Україні!
Слава Україні! pic.twitter.com/1UKCDnYK50— Віталій Кличко (@Vitaliy_Klychko) August 20, 2022
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться