В ефірі британського ток-шоу Пірса Моргана «Без цезури» колишній боксер, а нині мер Києва Віталій Кличко розповів про причини війни в Україні та нашу боротьбу за майбутнє країни.
«[росії] потрібна українська територія. Але їм не потрібне населення. Вони хочуть вбити всіх. Вони хочуть окупувати територію та хочуть убити людей. Я ніколи не забуду ці страшні картини у Бучі. Є лише одне пояснення цього – це не війна, це геноцид”.
«Я дуже пишаюся тим, що я українець, бо росіяни нападають та руйнують міста, і вони сподіваються, що люди будуть у паніці. Вони думали, що люди будуть у депресії. Натомість люди злі і матимуть величезну волю, щоб захистити наше місто, наші будинки, наші родини. Ми хотіли стати частиною європейської родини, щоб збудувати сучасну європейську країну. Росіяни не прийняли наше бажання. А путін хотів відновити російську та радянську імперії. Кожен має це чітко розуміти. Це причини цієї безглуздої війни».
«Ми бачимо своє майбутнє у складі європейської родини як демократичної вільної країни України і ми боремося зараз за майбутнє, за нашу країну, за наших дітей. Ми не хочемо жити в країні без прав людини, свободи преси, без демократичних прав».
Нагадаємо, Віталій Кличко став лауреатом Премії високих здобутків у спорті (ESPY). Українець отримав нагороду імені Артура Еша за мужність.
Кличко — екс-чемпіон світу у хевівейті, а нині мер Києва — залишався у столиці України, допомагаючи захищати Київ під час облоги російськими військами.
Україна бореться проти повномасштабної російської агресії 154-го дня.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться