Колишній “тимчасовий” чемпіон світу WBC Ділліан Вайт вважає, що екс-чемпіону світу Ентоні Джошуа слід бути агресивнішим у реванші з українцем Олександром Усиком.
“Я дотримуюся того ж мислення. Думаю, це правильний настрій. Бути агресивним – єдиний спосіб виграти цей бій. Ентоні сам має прийняти рішення бути брудним і неприємним”.
“Коли ми билися з Джошуа, в обох боях було багато агресії. У цьому різниця, в поєдинку з Усиком такого не було. Джошуа ніби намагався перебоксувати того, хто займається боксом 25-30 років”.
“Я вважаю, якщо Ентоні повернеться до своєї агресії, він нокаутує Усика”.
Дивіться також: Усик – Джошуа. Відкрите тренування перед боєм (фото та відео)
Раніше Усик розповів, що майбутній бій-реванш з Джошуа не буде для нього легким завданням, незважаючи на те, що українець вийде на ринг у статусі чемпіона.
Читайте також: Усик: Президент України підтримує мене. Перед поєдинком ми ще поспілкуємось з ним
Також Олександр пояснив, що викупив права на трансляцію поєдинку в Україні, щоб українці змогли безкоштовно подивитися на бій і витратити зекономлені гроші на підтримку армії.
Читайте також: Усик – Джошуа. Британець ставить на ваги кар’єру та сотні мільйонів доларів
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться