Екс-чемпіон світу в надважкій вазі Деонтей Вайлдер висловив надію увійти до Зали боксерської слави у найближчі п’ять років.
“Я вважаю, що вже заслуговую бути в ньому [Залі боксерської слави]. Я вже знаю, що коли ці п’ять років пройдуть і я завершу кар’єру, я автоматично увійду до Зали боксерської слави. Якщо ні, я дуже сильно здивуюсь”.
Раніше Вайлдер запропонував провести бій із володарем титулів WBA/WBO/IBF/IBO Олександром Усиком. Деонтей заявив, що команда чемпіона WВС Тайсона Ф’юрі навмисно завищує гонорар поєдинку з українцем.
Крім того, менеджер Вайлдера Шеллі Фінкель наголосив, що його клієнт відкритий для бою з Усиком і вже отримав пропозицію про поєдинок з українцем.
Деонтей планує повернутись на ринг 15 жовтня. Американець проведе бій проти фінського боксера Роберта Хеленіуса (34-3, 20 КО).
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться