Екс-чемпіон світу в надважкій вазі Деонтей Вайлдер прокоментував слова промоутера Едді Хірна про те, що він не зможе виграти жодного раунду в бою проти чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO Олександра Усика. На думку американця, Хірн сердиться через поразку його бійця, Ентоні Джошуа, у бою з українцем.
“Нас порадували слова Хірна. У всіх є власна думка. Я не можу прибрати його думку, так само, як і когось іншого”.
“Треба влаштувати бій, і подивимося, що станеться. Я не думаю, що буде так. Подивимося, як усе складеться. Можливо, він все ще трохи гнівається через те, що його бійця побили”.
Раніше Вайлдер з ентузіазмом сприйняв слова Усика про бажання відвідати його бій з Робертом Хеленіусом. Американець готовий скористатися шансом знову поборотися за титул чемпіона світу.
У своєму останньому поєдинку за звання чемпіона світу у надважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександр Усик переміг Ентоні Джошуа. За підсумками всіх дванадцяти раундів Олександр переміг Джошуа окремим рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.
Українець заявив, що його наступним суперником може стати Вайлдер. Бій може пройти у США. Усик планує подивитися бій між Вайлдером та Робертом Хеленіусом 15 жовтня у Брукліні.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться