Sportarena

Усик: Я залишаюся в Україні. Коли вдома складнощі, то хочеться бути тут, і допомагати країні, людям

Чемпіон світу має намір підтримати українських військових на передовій

Усик: Я залишаюся в Україні. Коли вдома складнощі, то хочеться бути тут, і допомагати країні, людям - Бокс

Александр Усик, фото - Getty Images

Чемпіон світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександр Усик повідомив, що залишиться в Україні. Він має намір відвідати військовослужбовців на передовій та продовжувати допомагати країні.

“Я у себе вдома налаштовую все, щоб все працювало. До тероборони, думаю, мене вже не візьмуть. Ходжу до тиру, тренуюсь. Зустрічаюсь з хлопцями, допомагаємо хлопцям. Я думаю… Я не думаю, я знаю, що я поїду підтримати хлопців туди, де гаряче”, – сказав Усик.

“І так, я залишаюсь в Україні. По-перше, я не хочу нікуди їхати. По-друге, я вже побув багато де, – і в Європі, і в Америці, – додому хочеться. Тим паче, коли дома, в Україні складнощі, то хочеться бути тут, і якщо є така можливість і сили, то допомагати країні, людям”.

“Конкретно у мене, щоб виїхати, немає жодних проблем. Мені не потрібні ніякі дозволи, бо у мене є троє неповнолітніх дітей, і я можу виїжджати, побути з ними. Але я думаю, що найближчим часом вони вже повернуться сюди”.

Наприкінці серпня Усик повернувся до України після другого бою з Ентоні Джошуа. Олександр переміг колишнього чемпіона світу роздільним рішенням суддів та зберіг титули WBA/WBO/IBF/IBO.

Після перемоги над Джошуа Усик викликав на бій володаря титулу WBC Тайсона Ф’юрі. Проте Олександр не планує проводити об’єднавчий поєдинок із британцем цього року.

Глава Top Rank Боб Арум заявив, що бій між Ф’юрі та Усиком можуть провести 11 чи 18 лютого на Близькому Сході.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena