Усик: Українці безкоштовно побачать мій бій, бо гроші потрібніше витратити на ЗСУ

Боксер вважає, що бій має велике мотиваційне значення для країни

Автор: SPORTARENA

Александр Усик, Getty Images

Чемпіон WBA, WBO та IBF у суперважкій вазі Олександр Усик (19-0, 13 КО) розповів, що викупив права на трансляцію поєдинку-реваншу з Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) для того, щоб українці не витрачали гроші, які необхідні для захисту держави.

“Мені дуже важливо безкоштовно показати бій з Джошуа. Мій український народ має безкоштовно побачити цей поєдинок. У нас йде війна, і нам є куди витрачати гроші – на допомогу Збройним силам та людям, які потребують цієї допомоги”.

“Так що безкоштовна трансляція для українського народу – це дуже важливо. Ті гроші, які люди могли витратити на купівлю трансляції, вони можуть використати для допомоги комусь”.

Дивіться також: Усик – Джошуа пряма трансляція відкритого тренування

“Я думаю, що цей бій – велика мотивація для мого народу, моїх дітей, дружини, моєї команди”.

Читайте також: Усик – Джошуа. Британець ставить на ваги кар’єру та сотні мільйонів доларів

Раніше Усик розповів, що бій-реванш з Джошуа не буде для нього легким завданням, незважаючи на те, що українець вийде на ринг у статусі чемпіона.

Читайте також: Усик: Президент України підтримує мене. Перед поєдинком ми ще поспілкуємось з ним

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.

В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.

Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться