Усик: Розумію, що виходжу в ринг у статусі чемпіона, але я не відчуваю, що мені буде легше

Українець підтвердив, що його вага цього разу буде більшою, ніж у першому бою

Автор: SPORTARENA

Александр Усик, Getty Images

Чемпіон WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (19-0, 13 КО) заявив, що майбутній реванш з Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) не буде для нього легким завданням.

«Різниця в тому, що в мене будуть із собою пояси. Я вийду другим, на мене чекатимуть люди. Розумію, що я виходжу у ринг у статусі чемпіона, але я не відчуваю, що мені буде легше. Я розумію, що маю виконати свою роботу належним чином, і це не буде для мене легким завданням».

«Я не багато розповідатиму про свою стратегію. Я трохи важчий, ніж був минулого разу. Зараз не впевнений, яка моя вага буде у рингу, ми це побачимо це у п’ятницю на зважуванні. Я не прогнозист. Ви побачите в суботу ввечері, я просто робитиму свою роботу».

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.

В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.

Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться