Усик — про реванш з Джошуа: Вийду та тішитиму глядачів своїм боксом

Минулої осені Усик переміг англійця одностайним рішенням суддів

Автор: SPORTARENA

Александр Усик, Getty Images

Об’єднаний чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Усик поділився своїми очікуваннями від другого бою з британцем Ентоні Джошуа.

«Дуже радий тут перебувати. Ми знаємо, що наша країна у складному становищі, але [бій] не про це. Ми робимо свою справу з моєю командою. Я ніколи не робив гучних заяв, а просто працював і виконував свою роботу в тренувальному таборі — те ж я робитиму до свого поєдинку, а потім вийду та тішитиму вас своїм боксом», — сказав українець на прес-конференції.

Бій Олександра з Ентоні відбудеться 20 серпня в саудівській Джедді. Пряма трансляція поєдинку відбудеться на стримінговому майданчику DAZN.

Минулої осені українець здолав Джошуа одностайним рішенням суддів та завоював чемпіонські пояси WBA, WBO, IBF та IBO в хевівейті.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться