Александр Усик, фото - Getty Images
Чемпіон WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) повернувся до України після перемоги над екс-чемпіоном Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО).
Український боксер сфотографувався на одному із пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.
«Рідненька, ми сумували», — написав Усик.
Читайте також: Зеленський нагородив Усіка орденом «За заслуги» І ступеня
Нагадаємо, Усик переміг у реванші Ентоні Джошуа роздільним рішенням суддів. Відразу після перемоги Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі.
Глава Top Rank Боб Арум заявив, що бій між Ф’юрі та Усиком можуть провести 11 чи 18 лютого на Близькому Сході.

варіант матеріалу
Джерело: Sportarena.ua