Sportarena

Усик: «Не збираюся переходити до UFC. Я ще не все зробив у боксі»

Українець розгляне подібний варіант за наявності серйозного гонорару

Усик: «Не збираюся переходити до UFC. Я ще не все зробив у боксі» - Бокс

Александр Усик, ringtv.com

Суперважковаговик Олександр Усик прокоментував інформацію про свій можливий перехід до UFC.

Українець зізнався, що його відповідь про готовність перейти у змішані єдиноборства була жартом, але за хороший гонорар він розгляне такий варіант.

«Часто жартую з журналістами. Кажу якісь неможливі речі. Коли мене запитали в той вечір про плани, я сказав, що хочу спробувати себе в UFC. І всі написали, що я переходжу туди. Це просто думки», — пояснив Усик.

«Я ще не все зробив в боксі, що запланував. Переходити в інший вид спорту, не закінчивши у своєму, не збираюся. Боротьбою я займаюся тільки для себе. UFC — швидко зростаючий вид спорту, де багато хлопців проявляють себе. Але поки не збираюся переходити туди. Запропонують божевільний контракт — я подумаю».

Наступним суперником Усика має стати Джо Джойс, але сторони боксерів поки далекі від узгодження фінансових деталей бою.

Після переходу в суперважку вагу українець здобув дві перемоги — над Чаззом Візерспуном і Дереком Чісорою.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena