Энтони Джошуа – Александр Усик, фото – Getty Images
Чемпіон світу за версією WBA/WBO/IBF/IBO у хевівейті Олександр Усик розповів про подробиці свого другого бою з Ентоні Джошуа.
«В перших раундах я помітив, що коли я завдаю удару, Джошуа намагається мене зустріти. Хоче мене висмикнути. Ми готувалися, що він піде натиском. Але не зміг дотиснути. Кілька разів кинувся, провалився, зрозумів, що ноги у мене на місці, і наступного разу я зустріну його або просто розверну».
«Він був фізично готовий, але тут він поставив акцент на один удар. Наприкінці 9 раунду він мав вдалі комбінації, я там пропустив і плив. Джошуа фізично трохи додав і був зібраний більше. Руки були зібрані, менше реагував на обманні дії».
У своєму останньому поєдинку Усик переміг Джошуа. За підсумками всіх дванадцяти раундів Олександр виграв роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.
Читайте також: Усик – легенда. Перемігши Джошуа, українець встановив кілька унікальних здобутків
Відразу після перемоги в реванші над Ентоні, Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі. Нагадаємо, Усик сказав, що поєдинок із Ф’юрі у грудні неможливий.
Згодом українець заявив, що його наступним суперником може стати Деонтей Уайлдер. Бій може пройти у США.
Усик посів четверте місце в оновленому рейтингу P4P за версією ESPN.
Джерело: Sportarena.ua